Autovestavba do SUV Mercedes Benz, pro veterináře


Krásná a praktická vestavba pro veterináře v terénu. Dvojitá výklopná podlaha, skříňky s bezpečnostními zásuvkami, vyjímatelné hliníkové kufry, chladicí zařízení na léky.

Vestavbu do Mercedes Benz jsme navrhli tak, aby měl pan doktor při výjezdu veškerou výbavu po ruce, ergonomicky uspořádanou. Zavazadlový prostor jsme využili do posledního místa, do pravé části jsme zapojili ledničku na přípravky, které je potřeba uchovávat v chladu.

Zajímavostí u této vestavby je dvojitá výklopná podlaha se sklopnou přepážkou, kterou jsme vyráběli na zakázku. Ochranná přepážka bezpečně odděluje posádku vozidla od uložené výbavy.

Vestavba obsahuje velké množství členěných úložných prostor, samozřejmě uvnitř auta nesmí nic klepat, proto jsme použili tlumicí materiály, aby byl i v pracovním módu zachován ráz luxusního SUV.

Celá vestavba je vyrobená z hliníku, je proto velice lehká a odolná. Díky zvoleným materiálům, konstrukci a technickému řešení vestavba nevydává při jízdě žádné nežádoucí zvuky (nevrže, neskřípe).

Ať dobře a dlouhá léta slouží!

Další vestavby pro veterináře:

Zajímají vás naše vestavby do aut?

Kontaktujte nás telefonicky na čísle +420 602 286 881 nebo e-mailem: alfavaria@alfavaria.cz

kontaktní formulář:

Prohlédněte si realizované vestavby rozdělené podle kategorií:

Dodávky | Malá auta | Pick-upy | Speciály Hotové výsuvy Decked

Podle značky vozu:

Citroen, Dacia, Dodge, Fiat, Ford, Iveco, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Peugeot, Renault, Škoda, Toyota, Volkswagen

Zobrazit VŠECHNY VESTAVBY

Nejnovější vestavby:

Kdo jsme a co umíme

Navahocar.cz

Jsme společnost ALFAVARIA Group. Pod značkou Navahocar.cz navrhujeme, vyrábíme a montujeme vestavby do aut všech typů a velikostí. Pro řemeslo, servis, zásahové jednotky i pro hobby.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}