Autovestavba do SUV Mercedes Benz, pro veterináře » Navahocar.cz
vestavba mercedes veterinář

Autovestavba do SUV Mercedes Benz, pro veterináře

Krásná a praktická vestavba pro veterináře v terénu. Dvojitá výklopná podlaha, skříňky s bezpečnostními zásuvkami, vyjímatelné hliníkové kufry, chladicí zařízení na léky.

Vestavbu do Mercedes Benz jsme navrhli tak, aby měl pan doktor při výjezdu veškerou výbavu po ruce, ergonomicky uspořádanou. Zavazadlový prostor jsme využili do posledního místa, do pravé části jsme zapojili ledničku na přípravky, které je potřeba uchovávat v chladu.

Zajímavostí u této vestavby je dvojitá výklopná podlaha se sklopnou přepážkou, kterou jsme vyráběli na zakázku. Ochranná přepážka bezpečně odděluje posádku vozidla od uložené výbavy.

Vestavba obsahuje velké množství členěných úložných prostor, samozřejmě uvnitř auta nesmí nic klepat, proto jsme použili tlumicí materiály, aby byl i v pracovním módu zachován ráz luxusního SUV.

Celá vestavba je vyrobená z hliníku, je proto velice lehká a odolná. Díky zvoleným materiálům, konstrukci a technickému řešení vestavba nevydává při jízdě žádné nežádoucí zvuky (nevrže, neskřípe).

Ať dobře a dlouhá léta slouží!

Prohlédněte si další vestavby pro veterináře:

O autorovi

    Navahocar.cz

    Návrh, výroba a montáž vestaveb do aut všech typů a velikostí: kombi, SUV, dodávky. Hotové výsuvné boxy DECKED.


    >
    Send this to a friend
    Zajímavý článek na téma Autovestavba do SUV Mercedes Benz, pro veterináře z webu Navahocar.cz, tady je odkaz: https://navahocar.cz/vestavba-pro-veterinare/