Vestavba do dodávky VW Multivan


Skloubit dodávku pro rodinné výlety a práci? Jde to! Pro pětičlennou rodinu jsme navrhli a namontovali vestavbu do VW Multivan.

Zadní prostor jsme vylepšili dvěma zásuvkami s celovýsuvem pro bezpečné a organizované uložení nástrojů, náčiní a další výbavy potřebné k práci. Nad zásuvkami je umístěná krycí deska, kam se vejdou všechny nezbytnosti, potřebné k převážení početné rodiny.

Multivan je oblíbené víceúčelové auto pro velkou rodinu. Jedná se osobní verzi dodávkového automobilu, který poskytuje dostatek pohodlí i místa pro uložení všeho, co potřebujete pro rodinu, sport a další hobby aktivity, ale i pro práci.

Další vestavby:

Chci víc informací k vestavbám do aut

Líbí se vám naše práce? Chcete poptat vestavbu pro váš vůz, nebo si jenom upřesnit informace? 

Kontaktujte nás telefonicky na čísle +420 602 286 881 nebo e-mailem: alfavaria@alfavaria.cz - rádi zodpovíme jakýkoliv dotaz, týkající se vestaveb do aut.

Nebo využijte kontaktní formulář:

Kdo jsme a co umíme

Navahocar.cz

Jsme společnost ALFAVARIA Group. Pod značkou Navahocar.cz navrhujeme, vyrábíme a montujeme vestavby do aut všech typů a velikostí. Pro řemeslo, servis, zásahové jednotky i pro hobby.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
Send this to a friend
Zajímavý článek na téma Vestavba do dodávky VW Multivan z webu Navahocar.cz, tady je odkaz: https://navahocar.cz/vestavba-do-dodavky-vw-multivan/