Vestavba do dodávky Mercedes Vito


2x precizní auto vestavba do Mercedes Vito, pro městskou policii. Hliníkové regály v pravé i levé části dodávky, zásuvky s aretací, úložné prostory v dolní části u podlahy.

V horní části regálů malé šuplíky s plastovým průhledem pro uložení drobných dílů. Dveře s krytím z perforovaného plechu z hliníku. Posuvné stojny na upevnění nákladu. Výsuvný ponk se svěrákem.

Dodávka je vybavená LED osvětlením, měničem napětí 12/230 Vgelovou baterií a speciální „zásahovou“ samoodpojovací zásuvkou.

Toto provedení pužívají složky IZS, ve zkratce samoodpojovací zásuvka funguje takto: 

Vozidlo a spotřebiče uvnitř jsou dobíjeny z externího zdroje 230 V. V případě výjezdu, kdy není čas odpojovat zásuvku vnějšího zdroje, po sepnutí klíčku zásuvka „odskočí“ a vozidlo bez zdržení vyjíždí k zásahu.

Ve vozidle je díky zadání zákazníka také instalovaná „malá elektrárna„, která slouží pro dobíjení nářadí používaného posádkou vozu.

Včetně homologace pro provoz na pozemních komunikacích.

Další vestavby:

Chci víc informací k vestavbám do aut

Líbí se vám naše práce? Chcete poptat vestavbu pro váš vůz, nebo si jenom upřesnit informace? 

Kontaktujte nás telefonicky na čísle +420 602 286 881 nebo e-mailem: alfavaria@alfavaria.cz - rádi zodpovíme jakýkoliv dotaz, týkající se vestaveb do aut.

Nebo využijte kontaktní formulář:

Kdo jsme a co umíme

Navahocar.cz

Jsme společnost ALFAVARIA Group. Pod značkou Navahocar.cz navrhujeme, vyrábíme a montujeme vestavby do aut všech typů a velikostí. Pro řemeslo, servis, zásahové jednotky i pro hobby.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
Send this to a friend
Zajímavý článek na téma Vestavba do dodávky Mercedes Vito z webu Navahocar.cz, tady je odkaz: https://navahocar.cz/vestavba-do-dodavky-mercedes-vito/